RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
www.radyoarabeskturk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

cpanel ve whm eğitim videoları

YazarMesaj
Blade
ADMİN
ADMİN

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3630
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1007
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 111661
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 23/06/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
cpanel ve whm eğitim videoları Imgleft3/3cpanel ve whm eğitim videoları Emptybarbleue  (3/3)
Seviye:
cpanel ve whm eğitim videoları 241687221/1cpanel ve whm eğitim videoları Emptybarbleue  (1/1)
Güçlülük:
cpanel ve whm eğitim videoları Imgleft1/1cpanel ve whm eğitim videoları Emptybarbleue  (1/1)

cpanel ve whm eğitim videoları Empty
MesajKonu: cpanel ve whm eğitim videoları   cpanel ve whm eğitim videoları EmptyPerş. Ekim 07 2010, 15:41

Web Hosting Manager - Reseller Yönetim Paneli

WHM GENEL
Whm giriş, genel panel anlatımı,menülerin açıklaması,server bilgileri ve anlık server durumu,hesapların listesi,park edilen domainlerin listesi,subdomainlerin listesi,suspend edilen(durdurulan)hesapların listesi,hesapların kota ve trafik bilgileri,hesap fonksiyonları,çoklu suspend fonksiyonları,paket fonksiyonları,dns fonksiyonları,cpanel fonksiyonları ve serverda kurulu yazılımların videolu anlatımı.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ACCOUNT FUNCTIONS ( Hesap Fonksiyonları )
Yeni hesap oluşturma,hesabın cpanel'ine girmek,hesaba ip'den bağlanmak,Bir hesabı suspend (durdurmak) etmek,Özel suspend sayfası,Suspend edilen hesapları görmek ve suspend durumunu kaldırmak,bir hesabın özelliklerini değiştirmek,bir hesabın şifresini değiştirmek,bir hesabın kotasını (alanını) değiştirmek,bir hesabı silmek.

DNS Fonksiyonları
Yeni dns oluşturmak,hesabı başka domaine yada ip'ye yönlendirmek,bir hesabın dns fonksiyonlarını değiştirmek,sohbet ve oyun vb serverlara özel dns atamak (irc.siteadi.com gibi),Zone dnsleri değiştirmek,domain park etmek.

Paket Fonksiyonları
Hesap açarken girdiğimiz özellikleri her defasında tekrar uğraşmamak için bu özellikleri bir paket şeklinde oluşturabiliriz.Hesap açarken ise sadece paketi seçip alan adı ayarlarını yaptıktan sonra hesabı açabiliriz.Paket oluşturma,paket özelliklerini değiştirmek,paket silmek videolu anlatımı.

Whm'den cPanel Yönetimi Hesapların cPanel görünüşünü değiştirmek
Hesapların cPanellerinde duyuru yayınlamak

cPanel Genel - Mail , Yedek ve Veritabanı fonksiyonları
cPanel genel anlatımı,hesap bilgileri,server bilgileri,mail oluşturma işlemleri,dosya dizinini ve veritabanını yada tam yedek alma işlemleri,veritabanı oluşturma işlemleri ve kullanımı resimli ve videolu anlatımları.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

File Manager ( Dosya Yöneticisi) c
Panel'de Ftp işlemleri,dosya veya dizin taşıma,silme,kopyalama,dosya upload etmek, zipli dosyaları açmak

Hata Sayfaları,Şifreleme ve Yönlendirme Özel hata sayfaları oluşturmak,domaini bir dizine yada başka bir domaine yönlendirmek (Örneğin siteadi.com girişini direk hostumuzda olan forum'a yönlendirmek istiyoruz.Forumun kurulduğu dizin "forum" varsayarsak bu bölüm ile siteadi.com girişini direk[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olarak ayarlanması),Bir dizini veya dosyayı şifrelemek.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alt alan adı (Subdomain) işlemleri ve cPanel dil seçenekleri Subdomain (Alt alan adı) oluşturmak gibi işlemler ve cPanel dil seçeneğini değiştirmek.

cPanel Şifresini değiştirmek ve FANTASTICO cPanel şifresini değiştirmek ve FANTASTICO kullanımı.Fantastico sayesinde joomla,smf,wordpress,forum sistemleri başta olmak üzere birçok sistemi saniyeler içinde otomatik kurabilirsiniz.

Video (Fantastico)
- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Umarım yararlı olacaktır.

ALINTI
http://www.radyoarabeskturk.com/

cpanel ve whm eğitim videoları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Almanyadaki eğitim sistemi mi yoksa Türkiyedeki eğitim sistemi mi daha iyi?
» SolidWorks 2010 Eğitim DVD’si (Yenasoft)
» Okul öncesi eğitim neden önemlidir?
»  cPanel Zend Kurulumu
» cPanel Nedir?