RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

Paylaş | 

(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

YazarMesaj
gecenin_gözyaslari_
MODERATÖR
MODERATÖR

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 324
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 3704
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 09/08/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
1/1  (1/1)
Seviye:
1/1  (1/1)
Güçlülük:
1/1  (1/1)

MesajKonu: (MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri   C.tesi Ekim 16 2010, 14:13

Alıntı :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Güncelleme

Alıntı:

(Windows 2000; Windows 98; Windows 98 Second Edition; Windows ME; Windows XP)

MSN Messenger 6.2'nin Türkçe sürümünü kullanmak isteyenler için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Windows Messenger'ın son sürümü:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Windows XP için)

Windows 95 ve Windows NT4, MSN Messenger'ın en yeni sürümünü desteklemez.

Windows 95 kullanıyorsanız, lütfen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ı yükleyin.

Windows NT4 kullanıyorsanız, lütfen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ı yükleyin.

Alıntı:
Gerekli Messenger Yükseltmesi
Microsoft’un Güvenilir Bilgi İşlem girişiminin bir parçası olarak, Microsoft, MSN Messenger veya Windows Messenger kullanarak anlık ileti alıp göndermek üzere .NET Messenger Service’e bağlanan bazı kullanıcılar için bir güvenlik güncelleştirmesi sağlamaktadır.
İstemcinizin sürümünü yükseltmeniz gerekip gerekmediğini belirlemek için lütfen aşağıdaki Messenger istemci adını veya aygıt türünü tıklatın.

Alıntı:
Windows için MSN Messenger

Windows 95
Windows 95 işletim sistemi kullanıyorsanız Windows 95 için MSN Messenger sürüm 5.0 kullanmanız gerekir.MSN Messenger sürümünüzü görmek için Yardım seçeneğini tıklatın ve sonra ana pencerede Hakkında seçeneğini tıklatın. 5.0'dan önceki bir sürümü kullanıyorsanız, yükseltmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Windows NT 4.0
Windows NT 4.0 işletim sistemi kullanıyorsanız, Windows NT 4.0 için MSN Messenger sürüm 5.0'ı çalıştırmanız gerekir. MSN Messenger sürümünüzü görmek için Yardım seçeneğini tıklatın ve sonra ana pencerede Hakkında seçeneğini tıklatın.
5.0'dan önceki bir sürümü kullanıyorsanız, yükseltmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Windows 98/ME/2000/XP
Windows 98, Windows ME, Windows 2000 veya Windows XP işletim sistemlerini kullanıyorsanız, MSNMessenger 5.0 veya sonraki bir sürümünü çalıştırmanız gerekir. MSN Messenger sürümünüzü görmek için Yardım seçeneğini tıklatın ve sonra ana pencerede Hakkında seçeneğini tıklatın. 5.0'dan önceki bir sürümü kullanıyorsanız, yükseltmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Mac için MSN Messenger

Mac OS 8
Üzgünüz, ancak OS 8.x işletim sistemindeki Mac için MSN Messenger'la ilgili desteği artık sağlayamıyoruz. Yalnızca OS 9.2.2 ve OS X 10.1.3 veya sonraki bir sürümündeki işletim sistemlerinde bulunan Mac için MSNMessenger desteği veriyoruz.

Mac OS 9.2.2 veya sonraki bir sürümü
Mac OS 9.2.2 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız, Mac 2.5 için MSN Messenger veya sonraki bir sürümünü çalıştırmanız gerekir. Messenger sürümünüzü Apple menüsündeki MSN Messenger Hakkında'yı seçerek görebilirsiniz. Mac için MSN Messenger 2.5'ten daha eski bir sürüm kullanıyorsanız, yükseltmek için[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Mac OS X 10.1.3 veya sonraki bir sürümü
Mac OS X 10.1.3 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız, işletim sisteminin OS 10.1.3 veya sonraki sürümünü gerektiren Mac 3.5.0 için MSN Messenger veya sonraki bir sürümünü çalıştırmalısınız. Messenger sürümünüzü MSN Messenger menüsündeki MSN Messenger Hakkında'yı seçerek görebilirsiniz.
3.5.0'dan önceki bir sürümü kullanıyorsanız, yükseltmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Windows Messenger
Windows XP kullanıyorsanız, Windows Messenger 4.7.2000 veya sonraki bir sürümünü çalıştırmanız gerekir.
Windows Messenger sürümünüzü görmek için Yardım seçeneğini tıklatın ve sonra ana pencerede Hakkında seçeneğini tıklatın.
4.7.2000'den önceki bir sürümü kullanıyorsanız, yükseltmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Windows CE .NET tabanlı Aygıtlar için Windows Messenger
Üzgünüz ancak şu anda Windows CE .NET tabanlı aygıtlar için herhangi bir yükseltme yoktur.

Windows Mobile tabanlı Pocket PC ve Smartphone aygıtları için MSN Messenger
MSN Messenger Güvenlik Güncelleştirmesi'nin bir parçası olarak; Microsoft, Windows Mobile tabanlı PocketPC ve Smartphone aygıtları için güncelleştirmeler geliştirmektedir. Güncelleştirmeler ve daha fazla bilgi için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daha sonra lütfen yine kontrol edin.

Windows Live Messenger, Live Messenger, Windows Messenger Sürümleri

Rar Pass: msxlabs
Eklenmiş Dosyalar | Download-İndir-Yükle
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (266.0 KB, 490 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (285.7 KB, 87 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (295.2 KB, 73 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (311.9 KB, 58 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (590.0 KB, 73 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (695.8 KB, 70 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (696.7 KB, 48 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (1.58 MB, 65 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (1.36 MB, 70 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (922.3 KB, 88 gösterim)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (945.7 KB, 368 gösterim)

(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
1 sayfadaki 1 sayfası