RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
www.radyoarabeskturk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver

YazarMesaj
dj_asi
MODERATÖR
MODERATÖR
dj_asi

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 403
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 5868
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 27/07/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Imgleft1/1Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Emptybarbleue  (1/1)
Seviye:
Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver 241687221/1Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Emptybarbleue  (1/1)
Güçlülük:
Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Imgleft1/1Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Emptybarbleue  (1/1)

Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Empty
MesajKonu: Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver   Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver EmptyPaz Eyl. 12 2010, 14:30

Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver Veras-driver-durmaizle
Sinemalar : 6.0
Tür : Romantik – Dram
Yönetmen : Pavel Chukhray
Senaryo : Pavel Chukhray
Müzik : Eduard Artemyev
Yapım : 2004, Rusya , 105 dakika
Gösterim Tarihi : 14 Mayıs 2010 (Türkiye)
Oyuncular :Igor Petrenko (Viktor) , Yelena Babenko (Vera) , Bogdan Stupka (General Serov) , Andrey Panin (Adjutant Saveliev) , Yekaterina Yudina (Maid Lida)

Filmin Konusu : Aslında dram olduğunu duyunca daha farklı bir film bekliyordum.Kesin kahrolurum felan dedim kendi kendime öyle bir izlenim almıştım nedense.Ama daha çok bir erkeğin kendini kurtarmak için çevirilen dolaplara alet olduğunu.Bunu yaparkende hayata engeli yüzünden küsmüş mutsuz bir kızın o’na bağlanan umudunu akabindede olayların hiç beklemediğim bir boyuta gelmesini izledim.Aslında tam konu ne diye sorarsanız bende anlamadım.Yapılanlar neden yapıldı sebep neydi çözemedim.Sadece Victor’un kendisi için Vera’ya yaklaşmasını izledim ben.Ortada insanı çok etkileyen aşk sahneleri yoktu filmde.En çok Vera’nın başına gelen talihsizliklere üzüldüm diyebilirim.Finalide bence böyle olmamalıydı Linda neden kabul etti anlamadım zaten.Fazla birşey beklemeden izlenecek bir film..

Vera’nın Şöförü – Vera’s Driver
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Realtek AC97 Audio Driver 4.04 Ses Driver Sürücü İndir Yükle Download sessiz
» Philips PSC706/00B Ses Kartı Driver Driver Audio Sürücüsü İndir Yükle Download
» Asus P4V8X-X SoundMAX Audio driver Onboard Ses Kartı Driver Sürücü indir Yükle Downlo
» 32.000 Driver + Driver Programları - DVD ISO indir Download
» ACER TravelMate 2000 driver download ses kartı sürü indir yükle download sound driver