RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
www.radyoarabeskturk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız?

YazarMesaj
Blade
ADMİN
ADMİN

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3630
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1007
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 111805
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 23/06/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Imgleft3/3Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Emptybarbleue  (3/3)
Seviye:
Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? 241687221/1Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Emptybarbleue  (1/1)
Güçlülük:
Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Imgleft1/1Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Emptybarbleue  (1/1)

Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Empty
MesajKonu: Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız?   Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? EmptyPerş. Ekim 07 2010, 09:53

Alıntı :
Benim bi kankam var yakında gezegenimizi ziyaret edicekResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Biggrin

Yaklaşık 1000 kişilik bir koloni halinde geliceklerResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Kahkaha

Kankamı ve arkadaşlarını gördüğünüzde vericeğiniz tepkimye göre kankama rapor vericemResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? 1002

Kankamın resmini konunun altına iliştirdimResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? 049

Vericeğiniz tepkimeler ;

1.Çığlık atarım

2.Korkudan donup kalırım

3.Bayılırım
...
4."Vay anasını, adamlar yapmış beaa" derim

5.Selam veririm

6."Hemşerim memleket nere" diye sorarım

7.Kelime-i Şehadet getiririm

8.Uzay mekiğine atlar hemen Dünya’dan tüyerim

9.Tokatlarım hemen

10.Orasını burasını ellerim

11.Ben körüm, göremem

12. Mahmut sen misin? Oğlum çıkar kostümü, hey Mahmut, Mahmut, Annnnnnneeeeeee.......

13.Taşlarımm

14.Fotoğrafını çekerim...

15.Oralarda havalar nasıl diye sorarım

16.İşi ticarete dökerim... ufo için otopark parası isterim.
vermezse ufosunu çizerim.....

17.Saçma sapan sorular sorup ona burasının Türkiye
olduğunu ve dünyadaki diğer yerlerden farklı bir yer olduğunu anlatmaya ve bıktırmaya çalışırım

18.İçini Açıp Bakarım

19.Tekmeyi Basar Geri Yollarım

20.Onla yatarım

21.Onu kaçırırım yada önce ben kaçarım.

22.Polis die bağırırım

23.altıma zıcarım

24.öküzün trene bagtıgı gibi bakarım

25.açarız bi 70lik ne olacak bu marsın hali diyerekten
1.Çığlık atarım 2.Korkudan donup kalırım 3.Bayılırım 4."Vay anasını, adamlar yapmış beaa" derim 5.Selam veririm 6."Hemşerim memleket nere" diye sorarım 7.Kelime-i Şehadet getiririm 8.Uzay mekiğine atlar hemen Dünya’dan tüyerim 9.Tokatlarım hemen 10.Orasını bura...sını ellerim 11.Ben körüm, göremem 12. Mahmut sen misin? Oğlum çıkar kostümü, hey Mahmut, Mahmut, Annnnnnneeeeeee....... 13.Taşlarımm 14.Fotoğrafını çekerim... 15.Oralarda havalar nasıl diye sorarım 16.İşi ticarete dökerim... ufo için otopark parası isterim. vermezse ufosunu çizerim..... 17.Saçma sapan sorular sorup ona burasının Türkiye olduğunu ve dünyadaki diğer yerlerden farklı bir yer olduğunu anlatmaya ve bıktırmaya çalışırım 18.İçini Açıp Bakarım 19.Tekmeyi Basar Geri Yollarım 20.Onla yatarım 21.Onu kaçırırım yada önce ben kaçarım. 22.Polis die bağırırım 23.altıma zıcarım 24.öküzün trene bagtıgı gibi bakarım 25.açarız bi 70lik ne olacak bu marsın hali diyerekten

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>

Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Wol_errorTüm resmi görmek için tıklayın
Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Uzayli_kadin

Bu arada kankamın bi marslı olduğunu söylemişmiydim Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? KahkahaResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? KahkahaResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? KahkahaResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? KahkahaResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? KahkahaResimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız? Kahkaha
http://www.radyoarabeskturk.com/

Resimdeki Şahsiyeti Görseydiniz Ne Yapardınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimdeki Giz'i bulun