RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
www.radyoarabeskturk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO

YazarMesaj
Blade
ADMİN
ADMİN

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3630
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1007
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 111804
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 23/06/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO Imgleft3/3YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO Emptybarbleue  (3/3)
Seviye:
YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO 241687221/1YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO Emptybarbleue  (1/1)
Güçlülük:
YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO Imgleft1/1YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO Emptybarbleue  (1/1)

YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO Empty
MesajKonu: YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO   YAŞAMAK İÇİN YE... 6 HAFTADA 9 KİLO EmptyCuma Ekim 08 2010, 10:42

Alıntı :

"Eğer bu diyete kendinizi tam olarak adarsanız etkili olacağından hiç kuşkum yok"
Dr. Mehmet Öz

Giriş
Artık çocuklarımla oynayamıyordum; yorgunluğum dayanılmazdı. Gittikçe daha hasta oluyordum ki Dr.Furhmanın konuşmasını duydum. 27 kilo verdim ve üç senedir 57 kiloyum. Dr. Furhman hayatımı kurtardı. Ergenlik çağındaki üç oğlum ve kızım elde ettiğim sonuçlara şahit oldular. Aynı planı uygulamaya başlayarak aynı zamanda sağlıklarında da çok olumlu değişiklikler yaşadılar. Artık alerjileri ya da sindirim sorunları yok.
Lynne Bush

Dr Furhman görmeye gitmem konusunda ısrar ettiği için kızım Geriye teşekkür borçluyum. Bana yardım edebilecek biri vasa o kişinin Dr. Furhman olduğunu söylüyordu. Haklı çıktı. 25 yıl ensülin kullandıktan sonra, birkaç gün içinde ensülin kullanmayı tamamen bıraktım. Harika bir hastaydım ve Dr. Furhmanın söylediklerini aynen yaptım; sonuç buna değdi. 30 kilo verdikten sonra iki yıldır hiç bir ilaç kullanmıyorum. Bütün bunları ona borçluyum.
Gerardo Petito

Yaşamak için ye, açık, doğru ve faydalı. "eger kilo vermek istiyorsanız yada bu sağlığınız için gerekliyse, hayatınızın geri kalanı boyunca ince ve sağlıklı olmak için yapmanız gerekenleri bu kitaptan öğrenebilirsiniz"

John Robbins, The Food Revolution'un yazarı

Çeşitli hastalıkları beslenme ve doğal yöntemlerle iyileştirme uzmanı olan ABD'li doktor Joel Fuhrman, aşırı beslendiğimiz halde yetersiz beslendiğimizi, yiyecekleri sonradan besinlerle zengilenleştirmenin ise yetersizliğe çare olmadığının altını çizerek, "Bu samandan ev yapmaya benzer" diyen besin uzmanlarından...

Ünlü doktor Joel Fuhrman'ın Prestij Yayınları’ndan çıkan “Yaşamak İçin Ye” adlı kitabında hem kalp, tansiyon, şeker ve kanserle savaşan hem de 6 haftada 9 kilo verdiren diyet programını açıklıyor.

Türkiye'nin sağlık ve diyet konusundaki uzman isimlerinden Dr. Mehmet Öz de bu programı onaylayan isimler arasında. Öz, "Eğer bu diyete kendinizi adarsanız etkili olacağından hiç kuşkum yok. Hayatı kilo vermesine bağlı olan hastalarım olduğunda Dr. Joel Fuhrma'a yönlendiriyorum" diyor....

Doktor Joel Fuhrman'ın önerisi: Yaşamak için ye...

Fuhrman, Türkiye de de Prestij yayınevinden piyasaya çıkan ve ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz ün önsözünü yazdığı Yaşamak İçin Ye adlı kitabında, aşırı beslenmenin kalp, tansiyon, diyabet, kanser dahil pek çok hastalığa neden olduğunu vurgularken, sağlıklı beslenmek ve fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere altı haftada en az 9 kilo zayıflamayı sağlayan beslenme programı öneriyor.

310 sayfalık kitap 10 bölümden oluşuyor. Bu rejimi denemek isteyenlere yönelik tavsiyemiz ise kitabı sonuncu bölümden okumaya başlamaları. Çünkü sonuncu bölüm bu diyet hakkında merak edilen ve sık sorulan sorulara verilen cevaplara ayrılmış. Çünkü malumunuz bir diyet rejimine başlamadan önce bilinmesi gereken şey, "Yapılması gerekenlerden çok, yapılmaması gerekenlerdir"

kitabın künyesi
Prestij yayınları
yaşamak İçin Ye / Joel Fuhrman, Dr.Mehmet Öz
http://www.radyoarabeskturk.com/

1 sayfadaki 1 sayfası