RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
www.radyoarabeskturk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

Remember Me – Beni Unutma

YazarMesaj
dj_asi
MODERATÖR
MODERATÖR
dj_asi

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 403
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 5868
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 27/07/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
Remember Me – Beni Unutma Imgleft1/1Remember Me – Beni Unutma Emptybarbleue  (1/1)
Seviye:
Remember Me – Beni Unutma 241687221/1Remember Me – Beni Unutma Emptybarbleue  (1/1)
Güçlülük:
Remember Me – Beni Unutma Imgleft1/1Remember Me – Beni Unutma Emptybarbleue  (1/1)

Remember Me – Beni Unutma Empty
MesajKonu: Remember Me – Beni Unutma   Remember Me – Beni Unutma EmptyÇarş. Ekim 20 2010, 22:50

Remember Me – Beni Unutma 795rememberme-278x400
Sinemalar Puanı:7.1/10
IMDB Puanı:6.6/10
Tür : Romantik / Dram
Gösterim Tarihi : 30 Nisan 2010
Yönetmen : Allen Coulter
Senaryo : Will Fetters
Yapım : 2010, ABD , 113 dk.
Oyuncular:Caitlyn Rund (Alyssa Craig) , Moisés Acevedo (Kapkaççı) , Noel Rodriguez (Kapkaççı) , Kevin P. McCarthy (Polis Şefi) , Chris Cooper (Sgt. Neil Craig) , Robert Pattinson (Tyler Hawkins) , Pierce Brosnan (Charles Hawkins) , Ruby Jerins (Caroline Hawkins)

Filmin Konusu:Ana karakter tyler üzerinden ailesini, hayatını ve yakın çevresini kendi dilinden anlatan bir film. Oyunculuklar bence fevkaladeydi. Özellikle küçük kızın başarısı ve pierce brosnan’ın baba rolündeki tavırları görülmeye değerdi. Büyük umutlarla gitmediğim ama iyiye yakın çıkan bir film oldu. Hayatın nelere gebe olduğunu görmemiz açısından da çok isabetli bir örnek. Son sahneleri derinden etkiliyor. Yalnız değinmek istediğim bir diğer nokta filmin çok yakın bir tarihi ele alması. 2000lerin başını anlatması açısından çok ciddi bir örnek. Genelde alışık olduğumuz 30-40 sene öncesini anlatan filmler gibi değil. 9 sene önceyi ele almış. Ve bunu çok iyi başarmış. 2000li yıllarda ki özellikle dış çekim sahnelerinde binaların ve arabaların görünümleri, insanların kılık kıyafetleri ve dekor malzemeleri tamamlayıcıydı. Laptopun modeline kadar dikkat edilmiş. Günümüz 18 yaş üzeri gençliğinin hatırlayacağı bir dönem filmi niteliğinde olması hoş.

,

Remember Me – Beni Unutma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Affet beni bitanem ...
» Beni Deli Etme – You Kill Me
» PİT10 - Beni Burdan Çıkarın
» SHEFA-Azeri kızı Unut BENİ
» Yıldız Usmonova - Beni Kovma Kalbinden