RADYO ARABESK TÜRK FORUM ALEM BİZİ DİNLİYOR ARABESK DAMAR
www.radyoarabeskturk.com
www.radyoarabeskturk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYO ARABESK TÜRK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Arabesk TÜRK www.radyoarabeskturk.com

SİTENE HTML KODLAR EKLE

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Blade
ADMİN
ADMİN

Uyari Seviyesi : uyari yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3630
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1007
<b>Aktiflik Puanı</b> Aktiflik Puanı : 111805
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 23/06/10
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek

Kullanıcı Aktifligi
Basari :
Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Imgleft3/3Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Emptybarbleue  (3/3)
Seviye:
Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] 241687221/1Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Emptybarbleue  (1/1)
Güçlülük:
Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Imgleft1/1Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Emptybarbleue  (1/1)

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım]   Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] EmptyCuma Kas. 05 2010, 02:42

Bilgidiğiniz üzere KaraHan Online'ı oynamak isteyip de üye olamadığından dolayı oynayamayanlar oluyor. Bu yüzden sizlere KaraHan Online'a üye olmayı resimli ve detaylı biçimde anlatacağım...

ÜYE OLMAK

Birinci Etap: [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]] adresine giriniz.

İkinci Etap: Adrese girdikten sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecektir.

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1280x1024.
Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] 98793597

Ekranda görünen "Kayıt" adlı butona basınız.

Üçüncü Etap: "Kayıt" adlı butona tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecektir.

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1280x1024.
Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] 19622155

Gelen ekranda size doğum tarihinizi sormaktadır. Kayıt işlemine devam etmek için doğum tarihinizi girmek mecburiyetindesiniz. Doğum tarihinizi girdikten sonra "Sonraki Adım" adlı butona tıklayınız.

Dördüncü Etap: Doğum tarihinizi girip "Sonraki Adım" adlı butona tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecektir.

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] 67690393

Hesabınızı oluşturmanız için buradaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Buraya girdiğiniz bilgileri unutmayınızKarahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Smilev ileride karşınıza çıkacaktır. Sorduğu sorulara ne yazmanız gerektiğini aşağıdaki açıklamada bulabilirsiniz.

1) Kullanıcı Kimliği: Karşısındaki boş kutucuğa oyuna girerken yazacağınız ID'yi/Niki yazınız. Yazdıktan sonra "Kontrol" adlı butona tıklayınız. (Aksi takdirde hesabınızı açmanız için izin verilmez!)
2) Parola: Karşısındaki boş kutucuğa oyuna girerken yazacağınız şifrenizi/parolanızı yazınız. (Dikkat edeceğiniz husus; 6-12 Karakter olması ve en az bir harf ve bir rakam içermesidir.)
3) Parola Onayı: Karşısındaki boş kutucuğa yazdığınız parolayı yeniden yazınız. (Nedeni: Girmiş olduğunuz parolayı yanlış girmiş veya başka tuşa eliniz çarpmış olabileceğindendir.)
4) E-Posta: Karşısındaki boş kutucuğa kullanacağınızKarahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Smilev hesap bilgilerinin geleceğiKarahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] Smilev gerçek bir e-posta adresi yazınız. Yazdıktan sonra "Kontrol" adlı butona tıklayınız. (Aksi takdirde hesabınızı açmanız için izin verilmez!)
5) E-Posta Onayı: Karşısındaki boş kutucuğa bir önceki etapta girmiş olduğunuz e-posta adresinin aynısını yazınız.
6) İsim: Karşısındaki boş kutucuğa isim ve soyisminizi yazınız.
7) Cinsiyet: Karşısındaki seçeneklerden cinsiyetinize uygun olanı işaretleyiniz.
Cool Güvenlik Sorusu: Karşısındaki kutucuktan herhangi bir güvenlik sorusu seçiniz. (Parolanızı değiştirmek istediğinizde karşınıza çıkacaktır.)
9) Cevabınız: Karşısındaki boş kutucuğa güvenlik sorusunun cevabını yazınız. (Parolanızı değiştirmek istediğinizde sorulacaktır.)
10) Doğrulama Kodu: Resimde gördüğünüz karakterleri resimin altındaki boş kutucuğa giriniz.
11) Şartlar: Bu kutuyu işaretleyerek MAYN Interactive için [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]] ve [Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]] kabul etmiş olursunuz. (İşaretlemediğiniz takdirde hesabınızı açmanız için izin verilmez!)
Son olarak "Sonraki Adım" adlı butona tıklayınız.

Beşinci Etap: "Sonraki Adım" adlı butona tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecektir.

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım] 83475681

Gelen ekranı kapatınız ve Dördüncü Etap sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresine giriniz. Gidiğiniz e-posta adresine MAYN Interactive tarafından hesabınızı aktive etme posta gönderilmiş olacaktır. Gelen postaya giriniz ve aktivasyon linkine tıklayıp hesabınızı aktive ettikten sonra oyuna girip keyfini çıkartın...

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur ve işinizi görmeye yaramıştır...

http://www.radyoarabeskturk.com/

Karahan Online Üye Olmak [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası